Şimdi yükleniyor
×

Masterchef Türkiye 2021 Kadrosunda Kim Kimdir ?

masterchef 2022

Masterchef Türkiye 2021 Kadrosunda Kim Kimdir ?

Masterchef 2021’in ana kadrosu ve yedek yarışmacıları belli oldu? Peki hangi yarışmacılar ana kadroya girebildi. Ana kadroda bulunan yarışmacılardan kim kimdir ? Tüm detayları ile yazımıza bakalım.

TV8 ve Acun Medya ‘nın başarılı ve yüksek reyting alan sevilen yarışma programı Masterchef 2021 – 2022 sezonu, bu sene de büyük bir mücadele ile ekranlarda hızla devam ediyor. İlk turu ve üçlü düelloları geçen yarışmacılar, ana kadroya girebilmek için haftalar boyunca birbiriyle yarıştı. Bu yarışların sonunda Masterchef 2021 – 2022 sezonunun ana kadrosu belli oldu. Ana kadro yarışmacıları, şampiyonluk hayallerine devam etmek için takımlar halinde yarışıyorlar, son kalan 6 finaliste kadar her hafta takım çalışması ile ilerleyen yarışma formatı son 6 finalist kalınca bireysel yarışmaların olduğu puanlı formata dönüyor.

Ekranlarında heyecan, eğlence ve mutfak bilgilerini içeren yarışma programı, TV8 kanalında yayınlanmakta ve jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya oturmakta. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu MasterChef Türkiye 2021’in yarışmacıları, kadrosundaki önemli jüri üyelerinin yanısıra konuk jüri üyeleri karşısında da ter dökmeye devam ediyor.

1-2 Masterchef Türkiye 2021 Kadrosunda Kim Kimdir ?

Gelin hep birlikte Masterchef 2021 kadrosunu yakından inceleyelim. Kim kimdir tüm detaylar aşağıda.

Araz AKNAM

Azize POLAT

Burcu ÖNAL

Dilara BAŞARAN

Emre BÜBER

Eren KAŞIKÇI

Fatma POLAT

Görkem DEMİRAL

Hamza MERCİMEK

Hasan BİLTEKİN

İbrahim CİNGÖZLER

Mert YILMAZ

Mert Ateş DURUKAN

Milhan ERDEM

Mustafa OZAN

Pelin ZAMAN

Rabia Nur ÇAMURLU

Safanur BOL

Sergen ÖZEN

Şükrü ÖZSARI

Tahsin KÜÇÜK

Tunahan AK

Share this content: