Şimdi yükleniyor
×

Masterchef Türkiye 2021 Tahsin Küçük kimdir?

tahsin küçük

Masterchef Türkiye 2021 Tahsin Küçük kimdir?

Masterchef Türkiye 2021 Tahsin Küçük Kimdir? Tüm detayları ile yarışmacıyı tanıyalım. Tahsin kimdir, Tahsin’in Instagram hesabı nedir, Tahsin’in sevgilisi var mı. Bir çok soru bu yazıda.

Screen-Shot-2022-01-08-at-16.20.43 Masterchef Türkiye 2021 Tahsin Küçük kimdir?

Tahsin Küçük Kimdir?

Yarışmaya Kocaeli’nden katılan Tahsin Küçük, 23 yaşındadır. Babası sayesinde bu işe erken başladığını söyleyen Tahsin, 13 yaşından beri mutfakla iç içe olduğunu dile getirmişti. Aslen Trabzonlu olan Tahsin, mutfağın dışında birçok dans türüne de ilgili olduğunu söylemişti. Okan Üniversitesi gastronomi mezunu olan Tahsin Küçük, 2015 yılında ‘Ver Fırına’ isimli yemek yarışmasına katılmıştır. Geçtiğimiz yıllarda Yemekteyiz isimli programa da katılan Tahsin Küçük, ilginç tavırları ile dikkatleri üzerine çeken bir yarışmacıdır.

Ekranlarında heyecan, eğlence ve mutfak bilgilerini içeren yarışma programı, TV8 kanalında yayınlanmakta ve jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya oturmakta. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu MasterChef Türkiye 2021’in yarışmacıları, kadrosundaki önemli jüri üyelerinin yanısıra konuk jüri üyeleri karşısında da ter döküyorlar. Programın detaylı incelemesi ve diğer yarışmacılar hakkında detaylar yazımızda.

Share this content: