Masterchef Türkiye 2021 Şükrü Özsarı kimdir?

şükrü özsarı

Masterchef Türkiye 2021 Şükrü Özsarı Kimdir? Tüm detayları ile yarışmacıyı tanıyalım.

Masterchef Türkiye 2021 Şükrü Özsarı Kimdir?

Şükrü Özsarı Kimdir?

Yarışmaya İzmir’den katılan Şükrü Özsarı, 28 yaşındadır. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nden mezun olan Şükrü Özsarı, yemekle ilgili birçok yerde çalışmıştır. Yarışmaya katılmaya askerdeyken karar veren Masterchef Şükrü, bu yarışma sayesinde kendini göstermek istediğini de belirtmiştir.

Şükrü Özsarı’nın Masterchef Yolculuğu

İlk turda ciğer tava hazırlayan Şükrü Özsarı, şeflerden evet oyu alarak üçüncü tura yükseldi. İkinci turda Hamza ve Mehmet ile eşleşen Şükrü, karnıyarık ve pirinç pilavı hazırlamıştı. Şefler, üçlü düelloların kazananını Hamza Mercimek olarak seçse de, Şükrü’ye ‘Aklımızda kaldın.’ dedi. Ana kadro için büyük mücadele eden Şükrü Özsarı, verdiği emekler sonunda ana kadroya giren 6. yarışmacı oldu.

Ekranlarında heyecan, eğlence ve mutfak bilgilerini içeren yarışma programı, TV8 kanalında yayınlanmakta ve jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya oturmakta. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu MasterChef Türkiye 2021’in yarışmacıları, kadrosundaki önemli jüri üyelerinin yanısıra konuk jüri üyeleri karşısında da ter döküyorlar. Programın detaylı incelemesi ve diğer yarışmacılar hakkında detaylar yazımızda.