Masterchef Türkiye 2021 Mustafa Ozan kimdir?

mustafa ozan

Masterchef Türkiye 2021 Mustafa Ozan Kimdir? Tüm detayları ile yarışmacıyı tanıyalım.

Masterchef Türkiye 2021 Mustafa Ozan Kimdir?

Mustafa Ozan Kimdir?

Yarışmaya İstanbul’dan katılan Mustafa Ozan, aslen Edirnelidir. Aşçılık mesleğinde profesyonel olan Mustafa, 4 yıldır İstanbul’da bulunan bir restoranda çalışmaktadır. İlk turda kendini finalde gördüğünü söyleyen Masterchef Mustafa, çevresindekilerin sürekli katıl demesiyle yarışmaya başvuru yapmış.

Mustafa Ozan’ın Masterchef Yolculuğu

İlk turda bezelye püresi ve tarhana soslu levrek hazırlayan Mustafa, şeflerden 3 evet alarak bir üst tura çıkmayı başardı. üçlü düellolarda Emre, Mert ve Mustafa eşleşmesi yapıldı. Şefler, yarışmacılardan etli yaprak sarma hazırlamalarını istedi. Mustafa ve Emre’nin yaprak sarmayı çok iyi hazırlaması ile, şefler ikisinin de bir üst tura çıkmasına karar verdi. Ana kadro seçmelerinde büyük bir mücadele veren Mustafa, yedeklere girmeyi başardı. Bu hafta Görkem’in elenmesinin ardından ise ana kadroya dahil oldu.

Ekranlarında heyecan, eğlence ve mutfak bilgilerini içeren yarışma programı, TV8 kanalında yayınlanmakta ve jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya oturmakta. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu MasterChef Türkiye 2021’in yarışmacıları, kadrosundaki önemli jüri üyelerinin yanısıra konuk jüri üyeleri karşısında da ter döküyorlar. Programın detaylı incelemesi ve diğer yarışmacılar hakkında detaylar yazımızda.