Masterchef Türkiye 2021 Azize Polat kimdir?

azize polat

Masterchef Türkiye 2021 Azize Polat Kimdir? Tüm detayları ile yarışmacıyı tanıyalım.

Masterchef Türkiye 2021 Azize Polat Kimdir?

Azize Polat Kimdir?

Yarışmanın ana kadrosuna girmeyi başaran Azize Polat 35 yaşında ve 3 çocuk annesi. Yarışmaya Adana’dan katılan Azize Polat, ev hanımı. Yarışmaya daha öncede başvuran ancak 3. başvurusunda kabul edilen Masterchef Azize, yarışmaya gelebilmek için 30 kilo verdiğini belirtti. 

Azize Polat’ın Masterchef Yolculuğu

İlk turda içli köfte yaparak şeflerin beğenisine sunan Azize Polat, 3 evet alarak bir üst tura çıkmayı başardı. İkinci turda Serter, Fatma ve Azize eşleşmesi yapıldı. İkinci turda yarışmacılardan kadayıf dolma hazırlamaları istendi. Rakiplerini eleyen Azize Polat, ana kadro seçmelerinde de büyük bir mücadele verdi. Şeflerin kararıyla yedeklere alınan Azize, 2. elemenin ardından ana kadroya girmeyi başardı.

Masterchef ‘te elenen yarışmacılara ana kadroya girmek için bir hak daha verildi. Gecenin sonunda en iyi tabağı hazırlayan ve ana kadroya geri dönen isim, Azize Polat oldu. 

 

Ekranlarında heyecan, eğlence ve mutfak bilgilerini içeren yarışma programı, TV8 kanalında yayınlanmakta ve jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya oturmakta. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu MasterChef Türkiye 2021’in yarışmacıları, kadrosundaki önemli jüri üyelerinin yanısıra konuk jüri üyeleri karşısında da ter döküyorlar. Programın detaylı incelemesi ve diğer yarışmacılar hakkında detaylar yazımızda.