Masterchef Türkiye 2021 İbrahim Cingözler kimdir?

ibrahim cingözler

Masterchef Türkiye 2021 İbrahim Cingözler Kimdir? Tüm detayları ile yarışmacıyı tanıyalım.

Masterchef Türkiye 2021 İbrahim Cingözler Kimdir?

İbrahim Cingözler Kimdir?

Aslen Adanalı olan İbrahim Cingözler, yarışmaya Bodrum’dan katılıyor. Bir arkadaşının ısrar etmesiyle yarışmaya başvuran İbrahim, 25 yaşında. Üniversiteye kadar Adana’da yaşayan İbrahim Cingözler, ilk turda yarışmaya ablasıyla birlikte gelmişti. Uzun süre otellerde çalıştığını söyleyen Masterchef İbrahim, hazırladığı tabaklarla dikkatleri üzerine çekiyor.

İbrahim Cingözler’in Masterchef Yolculuğu

İbrahim Cingözler yarışmaya ‘Egeden’ ismini verdiği tabak ile katıldı. İlk turda levrek ve Ege’den getirdiği sebzelerle yarışmaya katılan İbrahim, ‘Masterchef’te öğretilen her şeyi öğrenmek istiyorum.’ diyerek hızlı bir giriş yaptı. İlk turda Somer Şef’ten özel olarak teşekkür alan yarışmacının tabaklaması çok beğenildi. İkinci turda Uğur ve Safa ile eşleşen İbrahim, ıspanaklı ve ricotta peynirli ravioli hazırladı. Günün sonunda rakiplerini geride bırakan ve bir üst tura çıkan yarışmacı İbrahim oldu. Ana kadro seçmelerinde hazırladığı tabakla jüriyi etkileyen İbrahim Cingözler, Masterchef 2021’in ana kadrosuna dahil oldu.

Ekranlarında heyecan, eğlence ve mutfak bilgilerini içeren yarışma programı, TV8 kanalında yayınlanmakta ve jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya oturmakta. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu MasterChef Türkiye 2021’in yarışmacıları, kadrosundaki önemli jüri üyelerinin yanısıra konuk jüri üyeleri karşısında da ter döküyorlar. Programın detaylı incelemesi ve diğer yarışmacılar hakkında detaylar yazımızda.