Şimdi yükleniyor
×

Masterchef Türkiye 2021 Fatma Polat kimdir?

fatma polat

Masterchef Türkiye 2021 Fatma Polat kimdir?

Masterchef Türkiye 2021 Fatma Polat Kimdir? Tüm detayları ile yarışmacıyı tanıyalım.

Screen-Shot-2022-01-07-at-23.16.18-794x1024 Masterchef Türkiye 2021 Fatma Polat kimdir?

MASTERCHEF FATMA POLAT KİMDİR?

Yarışmanın internet sayfasında yer alan bilgilere göre Fatma Polat, 38 yaşında. Aslen Sivaslı olup İstanbul’da yaşadığını belirtiyor. Hobi olarak boksla ilgilenen Fatma Polat’ın 17, 13 ve 11 yaşlarında 3 çocuğu bulunuyor. Kendisini ‘öğrenme obezi’ olarak tanımlayan yarışmacı Masterchef 2021’in 1. turunda kayınvalidesinden öğrendiği Malatya yöresine ait yumurtalı köfte ile jüri karşısına çıktı ve üçlü düellolara da katılmaya hak kazandı. Polat, yarışmada “Size Malatya’nın yumurtalı köftesini alacağım. Çocuklarımın rahmetli babaannesinden öğrenmiştim. Çok da sevdim, sizin de tatmanızı istiyorum” demişti. 

Polat, geçen sene yarışmayı çok izleme fırsatı bulamadığını belirterek, 20 yıl sonra yeniden üniversiteye başladığını söylemişti. Polat, “Psikoloji ve sosyoloji okuyorum. Başka bir üniversiteden aile danışmanlığı eğitimi de aldım. Çok zorlu bir dönem geçirdim. O yüzden zorlu dönemde çok takip edemedim yarışmayı. 3 tane çocuğum var, çocuklarla da ilgilenmem lazım çünkü çocukları tek büyütüyorum” demişti. Fatma Polat’ın asıl mesleği ise aile danışmanlığıdır.

YEMEK İLGİSİ NASIL BAŞLADI?

Ekranlarında heyecan, eğlence ve mutfak bilgilerini içeren yarışma programı, TV8 kanalında yayınlanmakta ve jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya oturmakta. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu MasterChef Türkiye 2021’in yarışmacıları, kadrosundaki önemli jüri üyelerinin yanısıra konuk jüri üyeleri karşısında da ter döküyorlar. Programın detaylı incelemesi ve diğer yarışmacılar hakkında detaylar yazımızda.

Share this content: