Şimdi yükleniyor
×

Masterchef 2022 Seyfullah Karagöz kimdir?

masterchef

Masterchef 2022 Seyfullah Karagöz kimdir?

Masterchef 2022 Seyfullah Karagöz kimdir? Hakkında merak edilen pek çok farklı konu vardır. Masterchef Seyfullah Karagöz kaç yaşında, nereli, evli mi ya da sevgilisi var mı? Masterchef Seyfullah Karagöz’ün Instagram adresi nedir, mesleği nedir ve nerelerde çalışmış? İşte detaylar…

Masterchef Seyfullah Karagöz hakkında en çok merak edilen konular; kaç yaşında olduğu, nereli olduğu, mesleğinin ne olduğu, Instagram adresinin ne olduğu, evli olup olmadığı ve sevgilisinin var olup olmadığı gibi sorular çok sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Masterchef 2022 adayı Seyfullah Karagöz Balıkesir Bandırmalı olup 27 yaşındadır.

2-1 Masterchef 2022 Seyfullah Karagöz kimdir?

Seyfullah Karagöz için yemek yapmak çocukluk hayaliymiş ama bir lisede Gemi İnşa üzerine lise eğitimini (Bandırma Endüstri Meslek Lisesi) tamamlamış. Daha sonra hayallerinin peşinden gitmek için Kuzey Kıbrıs Türkiye Cumhuriyeti’nde 1989 yılında Kıbrıs Bilim Vakfı tarafından kurulan Lefke Avrupa Üniversitesi’nde gastronomi eğitimini tamamlamıştır. Çok iyi seviyede Fransızca ve İngilizce dillerini konuşabilmektedir. Seyfullah Karagöz yaklaşık olarak 2014 yılından beridir (8 yıldır) aşçılık yapıyor. Halen bir İtalyan restoranında şef olarak çalışmaktadır.  Ristorante GINA, Seraf Restaurant, COSY Beach / Restaurant, Ramada Residences by Wyndham, Ruhe Restaurant, Doğuş Hospitality & Retail Group, Eflatun Restaurant gibi birçok büyük restaurantta şef olarak çalışmıştır.

Masterchef Seyfullah Karagöz’ü sosyal medya üzerinden takip etmek isteyen kişiler için Instagram hesabı hakkında bilgi verecek olursak; Masterchef Seyfullah Karagöz’ün Instagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz gibi ayrıca aşağıdaki kutucuğa tıklayarakta ulaşabilirsiniz.

Masterchef Seyfullah Karagöz nişanlı olduğu ve evlilik hazırlığında olduğu biliniyor.

İş ya da akademik yaşam farketmeksizin alanında başarılı diğer isimler hakkında yazılarımıza ulaşmak için buraya tıklayınız.

Share this content: