Şimdi yükleniyor
×

Roffa İstanbul Arnavutköy’e merhaba dedi..

roffa istanbul

Roffa İstanbul Arnavutköy’e merhaba dedi..

İstanbul’un en elit semtlerinden biri olan Arnavutköy de, İstanbul ‘un gece hayatına yeni bir renk ve taze bir bakış açısı getirecek olan Roffa İstanbul açılışını gerçekleştirdi. Yaklaşık 700 kişinin katıldığı açılışta izdiham yaşandı. Farklı konsepti ve tarzıyla dikkat çeken mekana bir çok ünlüde açılışta yerini aldı.

Geceye katılan isimler arasında ünlü radyo ve tv sunucusu Ceyhun Yılmaz, ünlü oyuncu ve senarist Sermiyan Midyat, son dönemin YouTube’da rekorlar kıran sanatçısı Çağatay Akman ve fenomen Halil Söyletmez, oyuncu Deniz Oral, Nur Ertürk, Wilma Elles, Polat Yağcı, Çağla, Kurşun, Kral Grubu Genel Koordinatörü Mehmet Akbay, Abdullah Polatçı, iş insanı Murat Karabova, Kerem Göğüş ve 2B Prodüksiyon sahipleri Barbaros Çıtmacı ve Bihter Çıtmacı gibi isimler katıldı.

1-5 Roffa İstanbul Arnavutköy'e merhaba dedi..

Açılışa özel olarak Türkiye’de kaliteli eğlence müziğinin en iyi isimlerinden DJ Can Hatipoğlu performansıyla Gecce ‘ye renk kattı.

Roffa’nın işletmecisi Gizem Günaydın yaptığı açıklamada “Tamamen beklediğim gibi bir açılış oldu. Biz burada müşterilerimize hizmet etmek değil gelen müşterilerimizi misafirimiz olarak kabul edip evimizde ağırlıyoruz hissini vermek istiyoruz. Zaten mekanımızın dizaynını da ona göre oluşturduk. Roffa sadece sunumu, atmosferi ve mutfağıyla değil, aynı zamanda müziği ile de Arnavutköy’ün havasını değiştirecek.” dedi.

2-5 Roffa İstanbul Arnavutköy'e merhaba dedi..

Haftaiçi her gün saat 17:00’de açılacak Roffa İtalyan Mutfağı ile de iddialı, hafta sonları ise 11:00’da açılacak ve brunch için Arnavutköy de bulunan en iyi tatlardan biri olmaya aday.

Akşamları Roffa’da eğlence saati farklı günler farklı soundlarla devam edecek. Ağırlıklı olarak Ambient ve House müziğin ağırlıklı olacağı mekanda ünlü isimleri dj kabininde görmenizde mümkün olacak. Farklılık arayanlar için Roffa önümüzdeki günlerde 4 katından birini de karaoke olarak hizmete açacak.

Her telden, herhangi bir kategoriye sığdıramadığımız bilgilerin olduğu diğer yazılara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz…

Share this content: