Nedir bu Mekan Seç..

mekanseç

Nedir bu Mekan Seç.. Mekan Seç ve 2B Prodüksiyon hakkında detayları yazımızda..

2B Prodüksiyon, deneyimli ve alanında uzman bir kadro ile Dr. Barbaros Çıtmacı ve Bihter Çıtmacı ortaklığı ile kuruldu. Alanında sektörde ses getiren yapımlara çeşitli alanlarda danışmanlık yapan 2B Prodüksiyon, sektörde hızına hız katarak yoluna devam ediyor.

Nedir bu Mekan Seç

2B Prodüksiyon ve Medya Ortaklığı, televizyon, sosyal medya ve çevrimiçi platformlarda, dizi, film ve reklam prodüksiyonlarında önde gelen yapım şirketlerinin ve televizyon kanallarının çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

2B Prodüksiyon, Barbaros Çıtmacı yönetiminde yoluna, ulusal sınırları aşan ve dünyanın dört bir yanında milyonlarca izleyiciye ulaşan Türk dizi, film ve reklam sektöründeki mevcut çözüm ortağı rolünü uluslararası iş birliklerine taşıyarak devam ediyor.

Genel olarak hizmet verilen sektörel iş başlıklarını ele alacak olursak;

a. Prodüksiyon Alanlarının Temin Edilmesi.

Bir setin mekan tahsisinden dekorasyonuna, prodüksiyon ihtiyaçlarının karşılanmasında çözüm ortağı 2B Prodüksiyon olarak, ofisten malikaneye, yalıdan hastaneye, restorandan okula, geniş bir yelpazede, 7000’den fazla adresten oluşan mekan portföyü ile hizmet vermektedir.

Mekan yelpazesini, 2B Prodüksiyon Kurucu Ortağı Dr. Barbaros Çıtmacı, teknoloji çözüm ortağı olan ODE Teknoloji Kurucusu Ertuğ Karaduman ile birlikte geliştirdikleri yazılım ile hazırladılar. Bu yazılımı Mekan Seç adı ile, web sitesinde yayına sunmalarının yanısıra, Google Android Playstore Markette (Samsung, Huawei, Xiaomi, LG, Nokia, Oppo, Poco vs.) ve Apple IOS Appstore Markette yayınladıkları cep telefonu ve tablet uygulamaları ile de uygulama marketlerde yayına sundular.

Mekan arayan yapım şirketleri ile, mekanlarını kiraya vermek isteyen mekan sahiplerini bir araya getirdikleri bu portal ile sektörde bir ilki gerçekleştirerek platforma dahil olan üyelerin kullanıma ve erişime sunmaktadırlar.

b. Yaratıcı Senaryo ve Ürün Entegrasyonları.

Yapımcı, TV kanalı, medya şirketi, ajanslar ve marka ekipleri ile iletişim ve koordinasyonda tek bir çözüm ortağı 2B Prodüksiyon, senaryo gereği tüm ürünleri kapsayacak şekilde aktif ve pasif ürün ve senaryo entegrasyonlarında yer almaktadır.

Entegrasyonda rakiplerimizden farkımız, yapım sürecinin kalbinde yaratıcı bir ekip, reyting ve hedef kitle analizleri, doğru konumlandırma, marka-ürün strateji ve bütçesini referans alan dizi ve karakter eşleştirmelerini yapıyor olmamız.

Her telden, herhangi bir kategoriye sığdıramadığımız bilgilerin olduğu diğer yazılara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz…

http://barbaroscitmaci.com/2022/01/17/nedir-bu-mekan-sec/
İlgili yazının kaynağı Dr.Barbaros Çıtmacı’nın şahsi blog sitesidir.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön