Açıköğretim Sınav Giriş Belgesi ve Sınav Yeri Öğrenme

AÖF sınav yeri

AÖF Sınav Giriş Belgesi ve Sınav Yeri Öğrenme ve Sorgulama ekranı pek çok açıköğretim öğrencisi tarafından araştırılıyor. Sınav tarihleri gelip çatarken, binlerce açıköğretim öğrencisi AÖF sınav giriş belgesi nasıl ve nereden alınır diye araştırıyor. Bu yılın birinci dönem sonu sınavları ise Ocak ayında düzenlenecek. İşte Anadolu Üniversitesi AÖF sınav giriş belgesi alma ve sınav yeri sorgulama ekranı ve linki hakkında detaylar bu yazımızda.

Bu yazımızda ki Açıköğretim Fakültesi / AÖF Sınav Giriş Belgesi ve Sınav Yeri Öğrenme ve Sorgulama linkleri sadece Güz Döneminde değil, her sınav döneminde kullanılabilmektedir.

AÖF 2021 Güz Dönemi Sınav Giriş Belgesi ve Sınav Yeri Öğrenme

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ / AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL ALINIR?

Açıköğretim Fakültesi / AÖF sınav giriş belgesi yayımlandı. AÖF sınav giriş belgesine e-sistem üzerinden giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Sisteme kullandığınız giriş yöntemlerinden herhangi birisi ile yani e-Devlet giriş bilgileriniz ile veya Anadolu Üniversitesi hesabınız ile aşağıdaki AÖF internet sitesinden giriş yapabilirsiniz.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ ALMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ
aöf

AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ / AÖF SINAV GİRİŞ YERİ NASIL ÖĞRENİLİR ?

Açıköğretim Fakültesi / AÖF sınav giriş yerlerinizi öğrenmek için aşağıdaki adresten e-sistem üzerinden giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Sisteme kullandığınız giriş yöntemlerinden herhangi birisi ile yani e-Devlet giriş bilgileriniz ile veya Anadolu Üniversitesi hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi hesabı ile giriş yapmak isteyen adaylar e-posta veya TC kimlik numaraları ve şifre girdikten sonra sınav giriş yerlerini sorgulayabiliyor.

AÖF SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ
açıköğretim

Haberler başlığı altındaki sizler için derlenen yazılarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz…

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön