Çadır Kamp Yerleri ve Fiyatları 2022 Yılı

kamp yerleri

Çadır Kamp Yerleri ve Fiyatları 2022 Yılı İçin… 2022 yılında geçerli olacak çadır kamp yerleri ve 2022 yılına ait kamp yerleri fiyat listeleri, ücretli hizmet veren kamping tesisleri tarafından açıklanmaya başladı.

Ülkemizde çadır kamp yapma seçenekleri son yıllarda oldukça fazlalaştı. Özellikle ekonomik koşulların yanısıra doğanın içinde olmak ve hoşuna giden yerde özgür ve bağımsız bir şekilde konaklayabilme cazibesi de ekleninde çadır kamplarına talep oldukça fazla.

Çadır kamp yerleri ücret listeleri, ücretli hizmet veren kamping tesislerince belirlenmektedir. Bazı kamp tesisleri sadece çadır kamp alanı ücreti talep ederken, bazıları ise ortak kullanım alanında veya özel olarak kullanabileceğiniz “tuvalet, elektrik ve duş” gibi imkanlar için ücret istemektedir.

Söz konusu ücretlere; internet, ateş yakma ekipmanları ve alanı, otopark, restoran, buzdolabı ve daha bir çok özel ihtiyaca bağlı ekstra ihtiyaçlar ayrıca dahil edilebilmektedir. Ancak bu durum her kamping tesisi için aynı değildir. Kamping tesisine gitmeden önce, mutlaka güncel fiyatlarını ve sosyal imkanlarını yetkililerinden teyit etmenizi öneriyorum.

Çadır Kamp Yerleri ve Fiyatları 2022 Yılı

2022 yılında geçerli olacak çadır kamp yerleri ve 2022 yılına ait kamp yerleri fiyat listeleri, ücretli hizmet veren kamping tesisleri tarafından açıklanmaya başladı. 2022 yılı yaz aylarına girdiğimiz ve sıcakları hissetmeye başladığımız şu günlerde, çadır kamp alanlarına taleplerde doluluklar ve rezervasyonlar şimdiden oluşmaya başladı. Böyle oluncada, kamp alanlarının ücret tarifeleri, sosyal donatıları, konumları ve ulaşımları hakkında bilgiler yoğun olarak araştırılmaya başlandı.

Diğer konaklama türlerine göre; daha uygun fiyatlı olan çadır kampı ücretlerini mümkün derece internetten ulaşabildiğim kampinglerin fiyatlarını kolay bir şekilde erişebilmeniz amacıyla alt kısımda toplu olarak listelemeye çalıştım. Hangi kamp alanlarında kamp yapmak isterseniz, alt tarafta sizler için paylaştığımız listemize göz atabilir ve imkanlar hakkında bilgiler alabilirsiniz.

 • Azmakbaşı Camping kendi çadırınız ile kamp ücreti 50₺’den başlıyor. İşletme çadırı ile kamp ücreti 150₺’den başlıyor.
 • Dalyan Camping kendi çadırınız ile kişi başı kamp ücreti: 120₺’dir.
 • Akyaka Orman Kampı kendi çadırınız ile kamp ücreti: 70₺’dir. Kişi başı ücret: 15₺’dir.
 • Çubucak Camping kendi çadırınız ile kamp ücreti: 100₺’dir.
 • Angora Restaurant Motel Camping kendi çadırınız ile kamp ücreti: 120₺’dir.
 • Karya Beach Camping kendi çadırınız ile kamp ücreti: 100₺’dir.
 • Bodrum Masalı Camping kendi çadırınız ile kamp ücreti kişi başı: 60₺’dir.
 • Tavşan Burnu Orman Kampı kendi çadırınız ile kamp ücreti: 40₺’dir.
 • Gümüldür Tabiat Parkı kendi çadırınızla kamp yapabileceğiniz gibi kiralama şansınızda bulunuyor. Çadır ve Karavan yeri kiralama fiyatları en son 80 TL idi. Otomobil giriş ücretleri ise 30 TL’dir.
 • Karagöl Tabiat Parkı kendi çadırınızı getirmeden kamp yapma şansınız olmayacaktır. Gecelik çadır ve karavan kamp ücreti 75 TL’dir.
 • Kalemlik Orman Parkı çadır kiralama hizmeti bulunmakta. Bunun için ödeyeceğiniz bedel ise 95 TL. Çadır yeri kiralama ücretleri ise 55 TL olarak belirlenmiş. Bunların yanı sıra bungalov kira ücretleri 250-300 TL arasında değişmekte. Karavan yeri ücretleri ise çekme karavan 75 TL, Motokaravan 115 TL. Bu fiyatlar içerisinde su ve elektrik kullanımı hizmeti de yer alıyor.
 • Hipo Kamping çadır hizmeti metrekare olarak hesaplanmakta 5 metrekareye kadar alanlar 30 TL ile ücretlendiriliyor. 5 metrekare üzeri alanlar için ise ödeyeceğiniz miktar 42 TL olmakta. Motokaravan ücreti 48 TL, çekme karavan ise araç ile birlikte 58 TL. Bungalov evleri kiralamak isterseniz farklı alternatifleri bulunan bungalovların en uygunu 145 TL den başlıyor.
 • Deniz Çadır Kampı çadır alanları fiyatları 45 TL, Kamp alanından çadır kiralamak isterseniz 2 kişilik çadırlar 120 TL’den başlıyor. 4 kişilik olan çadırlar 160 TL. Kampa bisikletiniz ile gelirseniz işletme sizlere %15’lik bir indirim de sağlıyor. 
 • Mona Glamping Caravan Suites alanın kamp ücretleri aylara göre ayarlanıyor ve değişkenlik gösteriyor. Kamp sezonu için genelde tercih edilen yaz aylarında 2 kişilik karavanların kira bedeli 650 TL iken Çadırların ki 450 TL ile fiyatlandırılıyor.
 • Şirince Kayser Kaya Kamping kendi çadırınızla kamp yapmak istiyorsanız kamp ücreti için 75 TL ödüyorsunuz. Çadır kira bedelleri ise 100 TL. Bungalov ücretleri ise 300 TL den 400 TL ye kadar değişiyor.
 • Foça Acar Kamping çadır ücretleri için istenen fiyat 50 TL.
 • Ovacık Kleopatra Plajı Kamp Alanı ise ücretsizdir.

Gez, gör, ye… Gezilecek yerler listenize eklemeniz gerekenler, mutlaka görmeniz gerekenler, yemeğe doyacağınız her şey bu linkte mevcuttur.